сряда, 12 ноември 2008 г.


Сутрин преди училище слушах приказката от радиоточката. Баба ми ми решеше косата, докато с дядо пиехме липов чай с бучица масълце в него и малко сиренце. Искам пак да е зима!

Няма коментари: