сряда, 12 ноември 2008 г.


Понякога след като отвориш очи след дългия и продължителен сън- светът ти се струва по- красиво място за живеене.
Моето пробуждане беше мъчително и отегчително за околните, но все пак успях да се събудя и да се почувствам щастлива от гледката!

Няма коментари: